TanItIm Fİlmİ Çekİmİ

Tanıtım Filmi; Reklam filminin bir alt dalı olarakda adlandırabileceğimiz tanıtım filmleri,şirketinizin kurumsal kimliğini ön plana çıkaran ihitiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanan aktif, bilgilendiren, ilgi uyandıran video görüntüler içerir. Tanıtım filminiz basit bir video görüntüsü değil anlaşma kazandıracak niteliklerde hazırlanmaktadır.

Tanıtım filminiz müşteriyle temasa geçebilceğiniz her ortam için uygun hazırlanmalıdır. Bu ortamlar Fuarlar, Semineler, Satış buluşmaları, Prezentasyonlar, Mağaza içi tanıtımlar, Firmanızın web sitesi…gibi yerlerde olabilir.

Birçok fiyat aralığında tanıtım filmi sahibi olabilirsiniz. Biz sizin belirlediğniz bütçeye göre prodüksiyon çalışması hazırlıyoruz. Size tavsiyemiz bu işe ayırmayı düşündüğünüz bütçeyi kaba hatlarıyla belirlemeniz. Tanıtım filminizi hangi firmaya yaptıracaksanız bütçeniz konusunda bilgilendirin unutmayın bütçenize göre en iyi tanıtıma böyle sahip olabilirsiniz. Birçok firma firma tanıtım filmlerinin çok pahalı olduğuna inanırken biz profesyonel tanıtım hizmetlerini sizin için en uygun fiyata sunuyoruz ve bütçenize göre şekillendiriyoruz.

Öncelikle firmanızın tanıtım filminde vermek istediği mesajları belirleyin.
Ön plana çıkarmak istediğiniz özellik ne olabilir?

 

Bu aşamadan sonra senaryo yazımından, kamera çekimine, dijital kurgu ve seslendirmeye kadar tüm hizmetleri biz size sağlıyoruz.

Tanıtım filmi çekimi başlamadan önce sizinle birlikte film metnini ve senaryosunu oluşturacağız. Burada vermek istediğiniz bilgiler bulunacak.
Daha sonra firmanızın video çekimi yapılacak. Her türlü çekim için ekipmanımız hazır. Etkili görüntüler yakalamak için görüntü destek sistemleri (Jimmy Jib, Steady-cam…vs) ve ışık kullanımı gerekecektir.

Tüm bu aşamalardan sonra tanıtım filmi çekimi tamamlanacak. Çekilen görüntüler stüdyomuzda dijital kurgu ünitemizde montajlanacak. Burada gerekiyorsa 3D efektler, grafikler logonuz filme eklenecek ve istediğiniz dillerde seslendirmeler yapılacaktır.

Artık tanıtım filminiz hazır. İstediğiniz formatta (DVD, Video kasetde) filminizi teslim alabilirsiniz.